Growboxy / Namioty uprawowe Jest 83 produktów w tej kategorii.

Growboxy dostępne w tej kategorii to nowoczesne rozwiązania ogrodnicze w formie namiotów, przeznaczone do hodowli roślin, dzięki którym roślinność nie traci energii oraz światła. Każdy growbox stanowi specjalnie zaprojektowane pomieszczenie, przystosowane do uprawy drzewek, krzewów, kwiatów, a nawet ziół.

Oferujemy szeroki wybór growboxów w różnych rozmiarach, wyposażonych w praktyczne otwory na okablowanie czy w różnego typu elementy wentylacyjne. Każdy growbox może być wykorzystywany w najróżniejszych fazach wzrostu roślin, doskonale rozpraszając światło i umożliwiając dobranie optymalnych warunków dla danego gatunku flory. Nowoczesny grow box może posiadać ponadto szereg dodatkowych rozwiązań, takich jak zdejmowane boczne otwory wentylacyjne, zamki obszyte materiałem izolującym czy wzmocnione podstawy z możliwością odpinania. Jeśli jakikolwiek element growboxu ulegnie uszkodzeniu, wówczas z łatwością można zastąpić go nową częścią.

Innowacyjność grow boxów to nie tylko łatwość montażu, ale także szerokie możliwości
w zakresie tworzenia przestrzeni wewnętrznej namiotu. Nowatorskie rozwiązanie, jakim jest growbox skutecznie wspomaga prowadzenie uprawy i pozwala na osiągnięcie zadowalających rezultatów w ogrodnictwie. 

Podkategorie

HomeBox
Homebox jest uznanym niemieckim producentem growboxów. Namioty są tak zaprojektowane, by bez problemu mogły zostać złożone przez jedną osobę bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi. Dzięki zróżnicowanym wymiarom growboxów, każdy może wybrać produkt idealnie pasujący do jego potrzeb i przestrzeni, jaką dysponuje.
Secret Jardin
Secret Jardin to renomowana belgijska firma, specjalizująca się w produkcji growboxów o różnych wymiarach i zastosowaniach. Zaprojektowane przez Secret Jardin namioty przeznaczone są do hodowli roślin wszelkiego rodzaju, nawet tych wymagających specjalnych warunków (np. orchidee czy rośliny tropikalne). Produkty oferowane przez firmę spełnią potrzeby zarówno amatorów ogrodnictwa, jak i zaawansowanych znawców roślin.
Siatki i Suszarnie

Oferowane przez nas rozmaite akcesoria stanowią doskonałe uzupełnienie wyposażenia growboxów. Dzięki nim uprawa roślin stanie się jeszcze łatwiejsza i efektywniejsza. Na sprzedaż posiadamy między innymi siatki do podtrzymywania roślin i suszarki.

na stronę
Wyświetlono 1 - 36 z 83 przedmiotów